pl+48 32 428 53 21
·
+48 32 202 17 46
·
biuro@jkmipartnerzy.pl
·
Pon - Pt 09:00-17:00
Szybki kontakt

Kariera

Dlaczego JKM i Partnerzy?

JKM i Partnerzy to jedna z największych kancelarii w regionie. Obszar naszych działań jest szeroki, dzięki czemu swoje miejsce mogą znaleźć u nas prawicy o różnej specjalizacji, którzy działają w ramach jednego z 9 Departamentów.

Praca w JKM i Partnerzy to nie tylko merytoryczna praca prawnika nad wieloma różnymi i interesującym sprawami naszych Klientów. Praca w JKM i Partnerzy to również okazja do rozwoju swoich kompetencji twardych oraz miękkich, to także szansa na nowe doświadczenia naukowe.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y współtworzyć zespół JKM i Partnerzy – zapraszamy do sprawdzenia poniższych zakładek. Zobacz, co Tobie oferujemy!

Praca

Jeśli jesteś radcą prawnym, aplikantem radcowskim lub po prostu prawnikiem – jak najbardziej możesz znaleźć swoje miejsce w JKM i Partnerzy.

Jeżeli poniżej nie wyświetla się oferta pracy, to nic straconego, bo oznacza to jedynie, że obecnie nie szukamy aktywnie nowych twarzy. Jednak jeśli jesteś zainteresowany naszą Kancelarią i zmotywowany do wejścia w szeregi naszego zespołu, to nic straconego – wyślij nam swoje CV na adres: biuro@jkmipartnerzy.pl. Maila zatytułuj: „(Imię i Nazwisko) [PRACA]”.

Staż

Jeżeli masz już za sobą pierwsze szlify w prawniczej praktyce*, jesteś na IV lub V roku Prawa, charakteryzujesz się ambicją, odpowiedzialnością i chęcią podnoszenia swoich kompetencji, posiadasz średnią w wysokości co najmniej 4,0 i poszukujesz czegoś więcej, to przyjdź na staż do JKM I Partnerzy.

Na początek zapraszamy na 3 miesiące, co może stanowić początek dłuższej pracy w naszym zespole.

Wyślij swoje CV na adres: biuro@jkmipartnerzy.pl, jeśli Twoje CV nas zainteresuje, to następnie spotkamy się na rozmowie.
Maila zatytułuj: „(Imię i Nazwisko) [STAŻ]”.


Na staż przyjmujemy osoby, które ukończyły przynajmniej wymagane praktyki studenckie

Pierwszeństwo w programie stażowym mają osoby, które wyróżniły się w Programie Śląskich Praktyk

Program śląskich praktyk

ZAPRASZAMY STUDENTÓW NA EDYCJĘ LETNIĄ PROGRAMU ŚLĄSKICH PRAKTYK

Jak wiele razy słyszałaś/-eś o tym, że na praktykach to tylko parzy się kawę dla mecenasów i kseruje dokumenty? Że jedyną emocjonującą rzeczą na praktykach to pójście na pocztę? Że jedyne, co wyniosłeś z kancelarii to długopis?
To nie u nas!

Program Śląskich Praktyk powstał, aby młodzi adepci prawa mieli miejsce, które nie tylko pozwoli im na rozwój wiedzy z zakresu różnych dziedzin prawa, ale również mieli okazję pracować jako pełnoprawni członkowie jednej z największych kancelarii na Śląsku. Różnorodne zadania, praca w zespole, nabywanie wiedzy z wielu dziedzin prawa, rozwój kompetencji miękkich, w szczególności tych interpersonalnych i analitycznych – to cechuje PŚP, czyli pierwszy program na Śląsku, który…

Jakie wymagania musisz spełniać, aby zakwalifikować się do programu?

Musisz studiować Prawo i zaliczyć przynajmniej pierwszy rok studiów (zadania dostosujemy do Twojej wiedzy i Twoich umiejętności);

Musisz posiadać średnią przynajmniej 4,0 (bez podstaw merytorycznych się nie obejdzie);

Musisz być dostępny przynajmniej dwa dni w tygodniu po 8 godzin (nauka wymaga czasu).

Musisz cechować się chęcią poszerzania wiedzy, zdobywania nowych umiejętności, podejmowania wyzwań (Programie wyjdziesz zadowolony i z dobrymi wspomnieniami);

Musisz chcieć przyjść do nas (od tego zaczyna się każda wspaniała przygoda);

Jakich wymagań nie musisz spełniać, aby zakwalifikować się do programu?

Nie musisz posiadać jakiegokolwiek doświadczenia (zdobędziesz je u nas);

Nie musisz wiedzieć, że chcesz do nas przyjść na dłużej (wystarczy, że poza chęcią zaliczenia obowiązkowych praktyk będziesz chciał się czegoś nauczyć);

Warunki Programu Śląskich Praktyk:

Co do zasady przyjmujemy jednocześnie maksymalnie 2 praktykantów na okres 1 miesiąca;

Nie oferujemy jedynie wpisu do CV – nie chcemy, aby praktykanci byli stratni musząc dojeżdżać do kancelarii oraz wydając na obiady;

Każdy praktykant jest przydzielany do dwóch prawników, którzy zapewniają mu zadania;

Jeśli jesteś zainteresowany naszym Programem, to wyślij swoje zgłoszenie w formie maila z załączonym CV na adres: biuro@jkmipartnerzy.pl o tytule: „(Imię i Nazwisko) [PROGRAM ŚLĄSKICH PRAKTYK] [SEMESTR ZIMOWY/LETNI].

Maila nie musisz ponawiać co miesiąc – Twoje zgłoszenie ważne jest przez cały semestr, dla którego je wysłałaś/-eś. Możesz wysłać zgłoszenie na przyszły semestr, jednak nie będzie ono obejmowało semestru, w którym je do nas przesłałaś/-eś.