enpl+48 32 428 53 21
·
+48 32 202 17 46
·
biuro@jkmipartnerzy.pl
·
Pon - Pt 09:00-17:00
Szybki kontakt

Marta Gazda

Marta Gazda

Radca prawny

E-mail m.gazda@jkmipartnerzy.pl

Telefon +48-32-202-17-46

BIOGRAFIA

W Kancelarii zajmuje się obsługą prawną podmiotów korporacyjnych oraz klientów indywidualnych w zakresie prawa zamówień publicznych oraz prawa pracy.

Posiada wieloletnie doświadczenie i liczne osiągnięcia w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego, także powyżej progów unijnych. Pomagała wykonawcom uczestniczącym w przetargach na wszystkich etapach postępowania. Uczestniczyła także w sporządzaniu środków ochrony prawnej oraz reprezentacji wykonawców przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Obsługiwała przedsiębiorców na etapie realizacji inwestycji dotyczących wykonania usług i robót budowlanych przez podmioty prowadzące działalność w branży górniczej, elektrycznej, drogowej i kolejowej.

Udziela również porad z prawa pracy, w tym dotyczących stosunków pracy, regulowanych przez pragmatyki służbowe. Przez kilka lat prowadziła obsługę procesową jednego z największych zakładów ubezpieczeń w Polsce.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Na listę radców prawnych wpisana jest w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach.

SPECJALIZACJE

  • Prawo zamówień publicznych
  • Prawo inwestycyjne
  • Prawo budowlane
  • Prawo pracy